Poszukujemy kandydata na stanowisko:

  • Doradca sprzedaży opryskiwaczy polowych i sadowniczych

Opis stanowiska:

  • Realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych
  • Obsługę aktywnych klientów firmy
  • Aktywne zdobywanie nowych klientów
  • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów
  • Pozyskiwanie wiedzy na temat konkurencji oraz produktów
  • Monitorowanie rynku sprzedaży opryskiwaczy i maszyn rolniczych

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży sprzedaży opryskiwaczy i maszyn rolniczych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B,T
  • Umiejętność uruchamiania opryskiwaczy i maszyn rolniczych
  • Doświadczenie w pracy na gospodarstwie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia
  • Ciekawą pracę w oparciu o profesjonalne standardy firmy
  • System szkoleń w międzynarodowych koncernach
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Służbowy samochód, telefon

Listy motywacyjne i CV jednoczesnie w jezyku polskim i angielskim nalezy przesylac droga mailowa na adres:

rekrutacja@farmtrade.pl

Zainteresowanych informujemy, że dokumentów nie zwracamy, dane zawarte w CV zostaną dołączone do naszej bazy danych, a kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Nawiążemy kontakt z wybranymi osobami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust., nr 133, poz 883)

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Nowe maszyny rolnicze Bargam

Firma Bargam należy do konsorcjum B Group. Ponad 35 letnie doświadczenie w produkcji opryskiwaczy, pozwoliło Firmie Bargam znaleźć się w czołówce Światowych producentów.

Dane kontaktowe